Dodavatel vodohospodářských staveb,
opravy strojů a vozidel, nákladní autodoprava
Telefon 461 329 230

Rozvoj společnosti

Stavební vodohospodářská chce v příštím období rozšířit svou podnikatelskou činnost.

V rámci příštího období chce společnost zrealizovat v Boršově rekonstrukci autodílny, včetně rozšíření na pozemcích, který je v současné době v majetku Pozemkového úřadu Pardubice, se kterým jedná o odkoupení těchto pozemků. Rekonstrukce autodílnu se třemi stáními pro opravy nákladních vozidel, osobních vozidel a stavebních strojů chceme realizovat v postupných krocích.

V roce 2018 vybudovat prodloužení montážní jámy v hale č.2

V roce 2019 zvýšit halu tak, aby byla možná noprava speciálních stavebních strojů.

Chceme postupně vybudovat moderní autodílnu, zajistit ochranu životního prostředí zateplením objektu a vybudování slunečních kolektorů pro ohřev TUV pro pracovníky autodílny. Tato investice bude znamenat i rozšíření zaměstnanosti v naší autodílně.

Další aktivitou je obnova staveních strojů pro realizaci stavební výroby – výstavbu kanalizací a vodovodů.

Na podzim 2014 jsme otevřeli v přízemí sídla společnosti restauraci s názvem „U svatýho Floriána“, kterou jsme původně pronajali a v letošním roce 2018 hledáme nového nájemce pro provoz restaurace. Tato restaurace a letní zahrádka umožní v blízkosti centra města a v blízkosti autobusového nádraží všem zájemcům občerstvení stravu včetně obědů a večeří ale i příjemné posezení s přáteli v příjemném prostředí, v létě v letní zahrádce oddělené od chvatu města a pohybu na ulici.

Potřebnou oblastí rozvoje je spolupráce s investory stavebních prací s generálními dodavateli staveb na realizaci staveb inženýrských sítí v rámci dobré kvality práce a dobré ceny za kvalitní práci. Toto umožní společnosti postupnou obnovu strojního parku, tak, aby bylo možno stavby realizovat v podmínkách, které vyžaduje EU při realizaci dotovaných staveb inženýrských sítí, především kanalizací v rámci plánovacího období 2014-2020.

Nabízíme a poptáváme

Obsah stránky bude doplňen v nejbližší možné době. V případě dotazů využijte formulář níže.

Děkujeme za pochopení.

Dotaz či přání? Kontaktujte nás

- takto označená pole jsou povinná