Dodavatel vodohospodářských staveb,
opravy strojů a vozidel, nákladní autodoprava
Telefon 461 329 230

Stavební vodohospodářská zřídila středisko RK EVROPA

RK Evropa

Na jaře 2015 byla uzavřena smlouva mezi Stavební vodohospodářská a Realitní kanceláří RK Evropa o zřízení pobočky v Moravské Třebové, jako středisko firmy.
RK Evropa působí v České republice a na Slovensku a má celkem cca 70 poboček. Základní činností je prodej, nákup a pronájem nemovitostí se zajištěním znaleckého posudku a cenového odhadu zdarma.

RK Evropa

Typickým znakem RK Evropa je tiskací E v modrém poli s okrovou stříškou. Tímto znakem budou označena všechna vozidla střediska RK Evropa, Reklamní poutače budou umístěny i na sídlo společnosti na adrese M. Třebová, Olomoucká 139/4 Na každém reklamním panelu jsou umístěna i telefonní čísla makléřů, kterým zákazníci mohou volat s nabídkami prodejů, nákupů a nájmů nemovitostí. Jsme stavební firma a jsme připraveni pomoci zákazníkům i s případnými požadovanými opravami získávaných nemovitostí.

RK Evropa

RK Evropa má vzdělávací agenturu BAE „Business Academy Evropa“, která pravidelně školí makléře všech středisek RK Evropa, školí managery a vytváří tzv. celoživotní vzdělávání, aby činnost RK Evropa byla ve všech městech, místech a vesnicích shodná, byla důvěryhodná a nepoškozovala značku RK Evropa.

Požadavkem centrály RK Evropa je i zřízení tzv. jistotního účtu, kde mohou být uloženy peníze při splácení koupě nemovitosti. Tento účet musí být oddělen od běžného hospodaření společnosti, aby zákazníci měli jistotu, že se vložené peníze nemohou podít jinam než majiteli nemovitosti.

RK Evropa Auto

RK Evropa má zřízena jednotlivá střediska v různých městech naší republiky, ale záleží vždy na makléři a jeho jednání, protože nejsme výhradně orientování na Moravskou Třebovou a okolí. Oblast našeho zájmu je působit od Boskovic po Lanškroun či Zábřeh, Od Mohelnice po Svitavy, ale i jiné regiony jsou naším potencionálním místem zájmu.

Středisko RK Evropa je součástí společnosti Stavební vodohospodářská, s.r.o. a máme zájem, aby toto středisko bylo úspěšné, stejně jako zbylá střediska naší společnosti tedy stavební výroba a autodílna s autodopravou.

Seznam kontaktů

  Funkce   Jméno / příjmení   Mobil   E-mail
realitní makléř Tomáš Balcárek 733 535 710 tomas.balcarek@rkevropa.cz

Dotaz či přání? Kontaktujte nás

- takto označená pole jsou povinná